کد خبر: ۱۷۰۱۷۳
تاریخ انتشار: ۱۴ فروردين ۱۳۹۹ - ۰۹:۱۲
تعداد نظرات: ۱ نظر
عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس از امضای ۱۰۷ نماینده در نامه به رئیس جمهور جهت همسان سازی حقوق بازنشستگان و مستمری بگیران کارگران خبر داد.
عصر خبر: عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس از امضای ۱۰۷ نماینده در نامه به رئیس جمهور جهت همسان سازی حقوق بازنشستگان و مستمری بگیران کارگران خبر داد.

حسینعلی حاجی دلیگانی نماینده شاهین شهر، برخوار و میمه در مجلس در گفتگو با خبرنگار الف از نامه نمایندگان به رئیس جمهور جهت همسان سازی حقوق بازنشستگان و مستمری بگیران کارگران خبر داد.

وی افزود: این نامه که بصورت سیستم پیامکی مجلس شورای اسلامی برای نمایندگان ارسال شده از آنها درخواست شد چنانچه مايلند متن نامه الكترونيكي را امضاء و تا ساعت ١٤ امروز سيزدهم فروردين نظر خود را اعلام کنند.

نماینده شاهین شهر گفت: این نامه تا ساعت 14 امروز(13 فروردين) به امضای 107 نماینده رسید و برای رئیس جمهور ارسال شد.

متن نامه بدین شرح است؛
بسمه تعالي
جناب حجت الاسلام دكتر روحاني رييس جمهور اسلامي ايران
سلام عليكم
خبر اجراي تبصره ١٢ قانون بودجه  سال٩٩درخصوص تخصيص 10 هزارميلياردتومان براي متناسب سازي حقوق بازنشستگان كشوري و لشگري (جداي از اشكالات نحوه اجرا وميزان آن كه بموقع ارايه خواهدشد ) باعث خرسندي گرديد، اما از اين جهت كه اشاره اي به اجراي تبصره ٢ همان قانون بودجه نشد، موجبات نگراني شد.

لذا دستور فرماييد دستگاههاي ذيربط در خصوص متناسب سازي حقوق بازنشستگان ومستمري بگيران كارگران عزيز نيز مستند به ماده ١٢ قانون برنامه، كه سه سال است معطل مانده اقدام كنند.

اسامی نمایندگان امضاء کننده این نامه بدین شرح است؛

1-حسینعلی حاجی دلیگانی نماینده شاهین شهر و میمه و برخوار 

2-مهرداد لاهوتی نماینده لنگرود

3-هادی قوامی نماینده اسفراین، بام و صفی آباد

4-قلی اله قلی زاده نماینده کلیبر، خداآفرین، هوراند

5-سیدجوادساداتی نژاد نماینده کاشان و آران وبیدگل

6-محمدرضا رضایی نماینده جهرم و خفر

7-احمدمرادی نماینده بندرعباس، قشم، ابوموسی، حاجی آباد وخمیر

8-محمدمهدی مفتح نماینده تویسرکان

9-سیدمحمدباقرعبادی نماینده بیرجند،خوسف و درمیان

10-اکبررنجبرزاده نماینده اسدآباد

11-جلال محمودزاده نماینده مهاباد

12-سیدمرتضی خاتمی نماینده، ماه نشان، ایجرود، قلتوق

13-قاسم احمدی لاشکی نماینده نوشهر، چالوس، کلاردشت

14-اصغر سلیمی نماینده سمیرم

15-سیدجوادحسینی کیا نماینده سنقر و کلیائی

16-حسن سلیمانی نماینده کنگاور، صحنه، هرسین، بیستون و دینور

17--محمدقسیم عثمانی نماینده بوکان

18--حمید بنایی  نماینده گناباد و بجستان

19- احد آزادیخواه نماینده ملایر

20- جلیل مختار نماینده آبادان

21-  عزت‌الله یوسفیان ملا نماینده آمل

22-  یعقوب شیویاری نماینده میانه

23-میر حمایت میرزاده نماینده گرمی                                                                                                                                                          

24-علاءالدین خادم نماینده سپیدان                                                                                                                                                        

25- محمدرضا ملکشاهی نماینده خرم‌آباد و دوره                                                                                                                                                           

26- رسول خضری نماینده پیرانشهر و سردشت                                                                                                                                                

27-علی بختیار نماینده گلپایگان و خوانسار                                                                                                                                                      

28-خدیجه ربیعی فرادنبه نماینده بروجن                                                                                                                                                                                            

29-عباس گودرزی بروجردی نماینده بروجرد                                                                                                                                                            

30-سید قاسم جاسمی نماینده کرمانشاه                                                                                                                                                      

31- اردشیر نوریان نماینده شهرکرد، بن و سامان

32-احمد سالک نماینده اصفهان                                                                                                                                                                          

33-سعید باستانی نماینده تربت حیدریه ، زاوه و مه ولات                                                                                                                                

34-عباسعلی پوربافرانی نماینده نائین و خور و بیابانک                                                                                                                        

35-یوناتن بت کلیا نماینده مسیحیان آشوری و کلدانی                                                                                                                                      

36-عبدالرضا مصری نماینده کرمانشاه                                                                                                                                                            

37-مجتبی ذوالنور نماینده قم                                                                                                                                                                      

38-علی ابراهیمی نماینده شازند                                                                                                                                                                    

39-محمدرضا صباغیان بافقی نماینده ابرکوه، بافق، بهاباد، خاتم، مهریز                                                                                                              

40-فریدون حسنوند نماینده اندیمشک                                                                                                                                                                                                      

41-محمدجواد کولیوند نماینده کرج، اشتهارد و فردیس                                                                                                                                    

42-بشیر خالقی نماینده خلخال و کوثر                                                                                                                                                                                            

43-حمدالله کریمی نماینده بیجار

44--ابوالفضل ابوترابی نجف آباد، تیران و کرون                                                                                                                                                                                                

45-محمدعلی پورمختار نماینده کبودراهنگ وبهار                                                                                                                                            

46-عبدالله سامری نماینده خرمشهر                                                                                                                                                                                                                  

47-جلیل رحیمی نماینده تربت جام، تایباد و باخرز 

48-نصرالله پژمان‌فر نماینده مشهد و کلات                                                                                                                                                          

49-شهرام کوسه غراوی مینودشت و کلاله و مراوه تپه                                                                                                                                                

50-سید مهدی مقدسی نماینده اراک، کمیجان و خنداب                                                                                                                                                                          

51-محمدرضا نجفی نماینده تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس                                                                                                                                                                      

52-علی کرد نماینده خاش، میرجاوه، نصرت‌آباد و کورین

53-نادر قاضی‌پور نماینده ارومیه

54-علیرضا محجوب  نماینده تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس                                                                                                                

55-سیده فاطمه ذوالقدر نماینده تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس                                                                                                                                      

56-محسن بیگلری نماینده سقز و بانه                                                                                                                                                                      

57-ولی ملکی نماینده مشکین شهر                                                                                                                                                                                        

58- صدیف بدری نماینده اردبیل، نمین، نیر و سرعین                                                                                                                                                                            

59-علی اکبری نماینده بجنورد، مانه وسملقان، گرمه، جاجرم و راز و جرگلان                                                                                                            

60-محمدمهدی زاهدی نماینده کرمان و راور

61--ضیاءالله اعزازی ملکی نماینده بناب

62-احمد همتی نماینده  سمنان و مهدی‌شهر و سرخه                                                                                                                                                                                  

63-محمد فیضی زنگیر نماینده اردبیل، نمین، نیر و سرعین

64-محمد عزیزی نماینده ابهر و خرمدره

65-احمد امیرآبادی فراهانی نماینده قم                                                                                                                                                          

66-سمیه محمودی نماینده شهرضا و سمیرم سفلا

67-حسین مقصودی نماینده سبزوار و جغتای و جوین                                                                                                                                      

68-حسین نیاز آذری نماینده بابل                                                                                                                                                                

69-ناهید تاج الدین نماینده اصفهان                                                                                                                                                                

70-جمشید جعفرپور نماینده لارستان، خنج و گراش                                                                                                                                                            

71-منوچهر جمالی سوسفی رودبار                                                                                                                                                              

72-عین‌الله شریف‌پور نماینده ماکو و چالدران و پلدشت و شوط                                                                                                                                                        

73-اسدالله عباسی رودسر و املش                                                                                                                                                                                                                                          

74-تقی کبیری نماینده خوی و چایپاره                                                   

75-محسن علیجانی زمانی تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس

76-زهرا سعیدی مبارکه نماینده مبارکه                                                                                                                                                                                        

77-ولی‌الله نانواکناری نماینده بابلسر و فریدونکنار                                                                                                                                              

78-صید محمد بیرانوندی نماینده خرم‌آباد و دوره

79-مسعود رضایی نماینده شیراز                                                                                                                                                                      

80-محمد خالدی سردشتی نماینده لردگان                                                                                                                                                      

81-سید ناصر موسوی لارگانی نماینده فلاورجان                                                                                                                                                        

82-عباس گودرزی بروجردی نماینده بروجرد                                                                                                                                                                                                          

83-علی اکبر کریمی نماینده اراک، کمیجان و خنداب

84-یوسف داودی نماینده سراب

85-داوود محمدی نماینده تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس

86-محمد حسینی نماینده تفرش، آشتیان و فراهان                                                                                                                                                                                      

87- احمد محمدی انارکی نماینده رفسنجان و انار                                                                                                                                                                                              

88-سید حسین نقوی حسینی نماینده ورامین                                                                                                                                                        

89-علی اسدی کرم نماینده شهربابک                                                                                                                                                              

90-محسن کوهکن نماینده لنجان                                                                                                                                                                              

91-حبیب‌الله دهمرده نماینده زابل، زهک، هیرمند، نیمروز و هامن

92-کورش کرم‌پور حقیقی نماینده فیروزآباد، فراشبند و قیر و کارزین                                                                                                                                                                          

93-حسینعلی شهریاری زاهدان                                                                                                                                                                                                                        

94-رضا شیران خراسانی نماینده مشهد و کلات                                                                                                                                          

95- اکبر ترکی فریدن و فریدونشهر                                                                                                                                                                

96-شهاب نادری پاوه                                                                                                                                                                              

97-همایون هاشمی نماینده میاندوآب، شاهین دژ و تکاب                                                                                                                                                                                        

98-محمدحسین حسین‌زاده بحرینی مشهد و کلات

99-هاجر چنارانی نماینده نیشابور و فیروزه                                                                                                                                                                

100-محمد خدابخش نماینده الیگودرز                                                                                                                                                            

101-سید کمال‌الدین شهریاری نماینده دشتی و تنگستان

102-محمد اسماعیل سعیدی نماینده تبریز، آذرشهر و اسکو                                                                                                                                    

103-مصطفی کواکبیان تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردی

104-سید احسن علوی نماینده سنندج، دیواندره و کامیاران

105-نبی هزارجریبی نماینده گرگان و آق قلا  

106-سهیلا جلودارزاده نماینده تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس

107-سید رضی نوری نماینده شوش      
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۱
انتشار یافته: ۱
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
20:43 - 1399/01/16
0
0
پس چرا پس از سالیان متمادی حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی را همانند دیگر بازنشستگان همسان سازی و افزایش نمی دهد.
ما کارگران و بازنشستگان تامین اجتماعی در خواست داریم دولت به همت نمایندگان مجلس شورای اسلامی بخشی از بدهی های خود را به تامین اجتماعی بپردازد تا همسان سازی انجام گیرد.
نام:
ایمیل:
* نظر:
+ عکس و فیلم
پربیننده ترین
پربحث ترین
Histats.com START (hidden counter) Histats.com END